Select Page

KLASICKÁ HRA ESCAPEROOM NA TEAMBUILDINGU

EscapeRoom vám ponúka možnosť absolvovať hru aj mimo priestorov prevádzky na Vajnorskej ulici v Bratislave. Takzvaná mobilná verzia hry je populárna najmä ako jedna z aktivít na rozsiahlejšom teambuildingu pre väčšie skupiny zamestnancov či ako zážitková akcia na dni otvorených dverí pre vašich klientov. Mobilná verzia pozostáva z klasických hádaniek a hlavolamov, aké nájdete aj v našich miestnostiach, no tieto hlavolamy sú zbalené do kompaktnej verzie, ktorú vieme osobným autom previezť na miesto konania vášho teambuildingu kdekoľvek na Slovensku či mimo Slovenskej republiky.

Mobilná verzia EscapeRoom je veľmi flexibilná čo sa počtu hráčov aj dĺžky hry týka. Počet hráčov v jednej skupine je na vás, maximum však odporúčame 20-22 hráčov. Časový limit vieme prispôsobiť vašim časovým možnostiam a hra môže trvať od 20 minúť až po dve hodiny. Podľa zvolenej dĺžky hry a počtu hráčov v skupine vytvárame vhodnú kombináciu hádaniek a šifier, teda pre každého klienta pripravujeme hru priamo na mieru. Preto vieme veľmi jednoducho vyhovieť vašim špeciálnym požiadavkám – na požiadanie vieme do hry zapracovať motív činnosti vašej spoločnosti či pripraviť hru na konkrétnu tému.

Neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie a rámcovú cenovú ponuku.

 

TEAMBUILDING OD ESCAPEROOM

EscapeRoom vám vie zabezpečiť nie len stanovisko na teambuildingu, ale aj celý teambuilding. Vieme vám zabezpečiť program na celý deň, ale aj na pól dňa alebo na viac dní. Samotná hra EscapeRoom môže, ale nemusí byť jedným zo stanovísk. Spolupracujeme s externými animátormi, vďaka ktorým vieme zabezpečiť aktivity ako žumarovanie, slackline či dokonca výstup z helikoptéry. Celý teambuilding vieme poňať ako cestu okolo sveta, prekonávanie limitov, postavenie sa strachu, návrat do divočiny či teambuilding na ľudovú nôtu. Nevybrali ste si a máte vlastnú predstavu? Každý teambuilding pripravujeme na mieru klientovi a preto sa na nás neváhajte obrátiť.

MEDZI SPOKOJNÝCH KLIENTOV PATRIA AJ: