Select Page

NAŠE MIESTNOSTI

LABORATÓRIUM ZORANA TESLU

 

NOVINKA!

Ocitáte sa v tajnom laboratóriu Zorana Teslu – nevlastného a najmä bláznivého brata slávneho vynálezcu a vedca Nikoly Teslu. Laboratórium vyzerá na prvý pohľad ako každé iné. Až na to, že guľa na dverách nie je zvonku na chodbe, ale zvnútra v miestnosti. Keď sa rozhliadnete okolo seba zistíte, že dvere nie sú jedinou vecou, ktorá je na tomto laboratóriu zvláštna. Prichádza zvláštny pocit, že by ste tu vlastne vôbec nemali byť. Čo je to za človeka a čo tu vyrába? Chcete ísť preč, no dvere sa zabuchli. Existuje aj iná cesta von?

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Cena: 50€ / skupina

 

PREKLIATY POKLAD KAPITÁNA BIELEHO ŽRALOKA

Spolu s priateľmi ste sa dostali na pirátsku loď a vašou úlohou je nájsť ukradnutý pirátsky poklad. Najväčšie podozrenie padá na Kapitána Bieleho Žraloka, starého morského vlka, ktorý iste o v zmiznutí pokladu má prsty. Je na čase prehľadať jeho kajutu! Podarí sa vám nájsť truhlicu s pokladom skôr, ako sa kapitán Biely Žralok do kajuty vráti?

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Cena: 50€ / skupina

 

NAŠE PREDCHÁDZAJÚCE MIESTNOSTI

EscapeRoom vám prináša každý rok nové miestnosti a nové výzvy, aby ste spolu s priateľmi a kolegami mohli lúštiť stále nové a nové záhady, hádanky, šifry a hlavolamy, ktoré zakaždým potrápia vaše mozgové závity. Nižšie nájdete prehľad miestností, ktoré už v ponuke nie sú.

TIE ROKY 90TE

Na babkinej povale ste spolu s priateľmi našli starý a zaprášený stroj času. Samozrejme ste ho hneď aj museli vyskúšať – na počítadle ste nastavili obdobie, ktoré je vášmu srdcu najbližšie. Stroj času vás však preniesol do nedávnej minulosti, do deväťdesiatych rokov minulého storočia. Ocitáte sa v podivnej miestnosti plnej zámkov a šifier. Chcete odísť, no dvere sú zamknuté. Jediná cesta von je vyriešiť všetky hádanky a hlavolamy, ktoré sa v tejto zvláštnej miestnosti (ktorá sa nápadne podobá na obýačku vašej starej mamy) skrývajú.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím sa vrátil do súčasnosti 25. mája 2018

 

MIESTNOSŤ BLÁZNIVÉHO HUGA

Bláznivý Hugo bol posadnutý varením. Do každého jedla pridával pár kvapiek jeho prísne tajnej ingrediencie a všetci, čo takéto jedlo ochutnali, zomreli. Úlohou hráčov v tejto miestnosti bolo nájsť Hugovu ingredienciu skôr, ako príde Bláznivý Hugo domov a zachrániť tak ďalšie nevinné životy.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím našiel tajnú ingredienciu 6. marca 2016

TAJOMNÁ KANCELÁRIA

Pani Chabadová je úspešná právnička. V kancelárii má dôverné dokumenty, ktoré by mohli mnohé veľké ryby usvedčiť a dostať do väzenia. Preto si nežalá, aby sa v jej kancelárii zdržovali neznámi ľudia, ktorí by dôverné informácie mohli vyniesť von. Podarí sa vám z tejto kancelárie ujsť skôr, než prídu ochrankári pani Chabadobej?.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím unikol z Tajomnej kancelárie 6. marca 2016

 

MIESTNOSŤ PSYCHOPATICKÉHO ŠIALENCA

Stretnúť psychopata v reálnom živote nie je prechádzkou v ružovej záhrade. Na prvý pohľad sa môže takýto človek javiť úplne normálne, no keď sa rozhodne spraviť si z vás a vašich priateľov svoju hračku, je na čase z jeho malého príbytku čo najrýchlejšie ujsť.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím psychopatickému šialencovi unikol 30. decembra 2014

TMAVÁ MIESTNOSŤ

Tma v ľuďoch vždy vyvolávala pocity úzkosti a strachu. Tmavá miestnosť ukrýva mnoho záhad a nevyriešených prípadov brutálnych vrážd. Trúfate si v časovom limite nájsť usvedčujúci dôkaz a vypátrať tak vraha, ktorý si necháva po svojich obetiach zvrátené suveníry?

 

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím z Tmavej miestnosti unikol 30.decembra 2014