NAŠE MIESTNOSTI

TIE ROKY 90TE

Na babkinej povale ste spolu s priateľmi našli starý a zaprášený stroj času. Samozrejme ste ho hneď aj museli vyskúšať – na počítadle ste nastavili obdobie, ktoré je vášmu srdcu najbližšie. Stroj času vás však preniesol do nedávnej minulosti, do deväťdesiatych rokov minulého storočia. Ocitáte sa v podivnej miestnosti plnej zámkov a šifier. Chcete odísť, no dvere sú zamknuté. Jediná cesta von je vyriešiť všetky hádanky a hlavolamy, ktoré sa v tejto zvláštnej miestnosti (ktorá sa nápadne podobá na obýačku vašej starej mamy) skrývajú.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Cena: 50€ / skupina

 

PREKLIATY POKLAD KAPITÁNA BIELEHO ŽRALOKA

Spolu s priateľmi ste sa dostali na pirátsku loď a vašou úlohou je nájsť ukradnutý pirátsky poklad. Najväčšie podozrenie padá na Kapitána Bieleho Žraloka, starého morského vlka, ktorý iste o v zmiznutí pokladu má prsty. Je na čase prehľadať jeho kajutu! Podarí sa vám nájsť truhlicu s pokladom skôr, ako sa kapitán Biely Žralok do kajuty vráti?

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Cena: 50€ / skupina

 

NAŠE PREDCHÁDZAJÚCE MIESTNOSTI

EscapeRoom vám prináša každý rok nové miestnosti a nové výzvy, aby ste spolu s priateľmi a kolegami mohli lúštiť stále nové a nové záhady, hádanky, šifry a hlavolamy, ktoré zakaždým potrápia vaše mozgové závity. Nižšie nájdete prehľad miestností, ktoré už v ponuke nie sú.

MIESTNOSŤ BLÁZNIVÉHO HUGA

Bláznivý Hugo bol posadnutý varením. Do každého jedla pridával pár kvapiek jeho prísne tajnej ingrediencie a všetci, čo takéto jedlo ochutnali, zomreli. Úlohou hráčov v tejto miestnosti bolo nájsť Hugovu ingredienciu skôr, ako príde Bláznivý Hugo domov a zachrániť tak ďalšie nevinné životy.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím našiel tajnú ingredienciu 6. marca 2016

TAJOMNÁ KANCELÁRIA

Pani Chabadová je úspešná právnička. V kancelárii má dôverné dokumenty, ktoré by mohli mnohé veľké ryby usvedčiť a dostať do väzenia. Preto si nežalá, aby sa v jej kancelárii zdržovali neznámi ľudia, ktorí by dôverné informácie mohli vyniesť von. Podarí sa vám z tejto kancelárie ujsť skôr, než prídu ochrankári pani Chabadobej?.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím unikol z Tajomnej kancelárie 6. marca 2016

 

MIESTNOSŤ PSYCHOPATICKÉHO ŠIALENCA

Stretnúť psychopata v reálnom živote nie je prechádzkou v ružovej záhrade. Na prvý pohľad sa môže takýto človek javiť úplne normálne, no keď sa rozhodne spraviť si z vás a vašich priateľov svoju hračku, je na čase z jeho malého príbytku čo najrýchlejšie ujsť.

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím psychopatickému šialencovi unikol 30. decembra 2014

TMAVÁ MIESTNOSŤ

Tma v ľuďoch vždy vyvolávala pocity úzkosti a strachu. Tmavá miestnosť ukrýva mnoho záhad a nevyriešených prípadov brutálnych vrážd. Trúfate si v časovom limite nájsť usvedčujúci dôkaz a vypátrať tak vraha, ktorý si necháva po svojich obetiach zvrátené suveníry?

 

Počet hráčov: 2 – 5

Časový limit: 60 minút

Posledný tím z Tmavej miestnosti unikol 30.decembra 2014