Select Page

Môžem si vybrať hru?

U nás na Vajnorskej 48 máme pre Vás prichystané hneď dve miestnosti – Prekliate zlato kapitána Bieleho Žraloka a Laboratórium Zorana Teslu.  Na únik z oboch máte 60 minút.

Pre koľkých hráčov je hra určená?

Každá naša miestnosť je pre skupinu 2-5 hráčov, teda naraz môže hrať až 10 hráčov v dvoch miestnostiach zároveň. Hráči sa dostanú späť na slobodu, len ak navzájom spolupracujú a pomáhajú si. Pre jedného človeka je nemožné z miestnosti uniknúť..

Kedy a kam máme prísť?

Hru EscapeRoom je vždy potrebné dopredu telefonicky alebo e-mailom objednať. Naše izby nájdete na adrese Nová Doba II, Vajnorská 48, Bratislava. Je dobré, ak prídete 5-10 minút pred dohodnutým termínom.

Čo si mám so sebou vziať?

Na hru nepotrebujete nič špeciálne, všetky potrebné veci nájdete priamo v miestnosti. Hra síce nie je fyzicky náročná, no odporúčame pohodlné oblečenie a obuv. Pokiaľ nosíte okuliare, určite sa vám budú pri hre hodiť.

Bude hra strašidelná?

Nemusíte sa báť, hra nie je robená za účelom vystrašiť vás. Hra má preveriť vaše logické myslenie, schopnosť spolupráce a kreativitu. Žiadne hady, pavúky, strašidlá a inú háveď u nás nenájdete.

Vadí, že ešte nemám 18 rokov?

Nie, nevadí. Hra EscapeRoom je vhodná pre všetky vekové kategórie. Osoby mladšie ako 15 rokov však môžu hrať len v sprievode dospelého.

Môžem darovať hru v EscapeRoom ako darček?

Zavolajte nám na 0940 590 122 alebo nám napíšte mail na info@escaperoom.sk a my pre vás vytvoríme darčekovú poukážku, ktorú viete darovať už o niekoľko hodín. Budeme od vás potrebovať meno či prezývku obdarovaného a vaše kontaktné, resp. fakturačné údaje (meno a priezvisko, vaše trvalé bydlisko, telefónne číslo a e-mailovú adresu).

Ako si môžem darčekovú poukážku vyzdvihnúť?

Darčekovú poukážku vám vieme doručiť tromi rôznymi spôsobmi. Poukážku vám zašleme poštou pričom si môžete vybrať medzi platbou vopred prevodom alebo platbou na dobierku. Druhým spôsobom je osobný odber po predchádzajúcej dohode u nás v Escaperoom. Najobľúbenejšou možnosťou je zaslanie poukážky e-mailom. Vy si poukážku doma vytlačíte a zaplatíte prevodom. Výhodou tejto možnosti je, že poukážku viete darovať už do 6 hodín od kompletnej objednávky na rozdiel od predchádzajúcich dvoch možností, pri ktorých je dodacia doba 2 pracovné dni.

Koľko stojí darčeková poukážka do EscapeRoom?

Cena darčekovej poukážky je rovnaká ako cena klasického vstupu jednej skupiny do niektorej z našich miestností. Za výrobu poukážky si neúčtujeme nič navyše. Pokiaľ si vyberiete zaslanie poukážky poštou, k cene poukážky sa pripočítava poštovné 1,50€ pri platbe vopred prevodom alebo 2,20€ pri platbe na dobierku.

 

Ak mám ďalšie otázky, na koho sa môžem obrátiť?

Na akékoľvek ďalšie otázky, či už ohľadom našich miestností, darčekových poukážok, teambuildingov alebo ixndividuálnych cenových ponúk pre väčšie skupiny hráčov vám rada odpovie Petra Lacová, ktorú môžete kontaktovať buď telefonicky na telefónnom čísle 0940 590 122 alebo e-mailom na info@escaperoom.sk.